Spinalto Bonus: tot €6.000 + 300 free spins

Alle Spinalto bonussen op één pagina: het welkomstpakket over vijf stortingen, de bonus zonder storting, cashback, rakeback en de wekelijkse acties. Met de echte voorwaarden uit het bonusreglement van Spinalto — inzet, maximale inzet, geldigheid — zodat je vooraf weet wat je kunt verwachten.

BonusWat je krijgtCode nodig?InzetvereisteGeldig
Welkomstbonus 1e storting100% tot €500 + 100 free spinsNee40x15 dagen
Welkomstpakket (5 stortingen)Tot €6.000 + 300 free spinsNee40x7 dagen per storting (1e: 15)
Live welkomstbonus100% tot €1.000Nee15x15 dagen
Bonus zonder storting20 free spins of €5 freebet (social media)NeeMax. winst €50, eerst storten7 dagen
CashbackTot 15% per dag op netto verliesNeeGeen1 dag activeren
RakebackTot 5% na elke sessieNeeGeenVerloopt niet

Welkomstpakket: alle bonussen op een rij

Het welkomstpakket in detail: 5 stortingen, €6.000 + 300 free spins

De €6.000 is geen bonus op je eerste storting, maar de optelsom van vijf stortingsbonussen: €500 + €1.500 + €2.000 + €1.000 + €1.000. Hetzelfde geldt voor de free spins: 100 + 75 + 50 + 75 = 300. Per storting kies je zelf of je de bonus activeert — dat moet vóór het storten, in je profiel. De minimale storting is €20 (voor de vijfde bonus €40).

BonusAanbodFree spins opMax. inzetGeldig
1e storting100% tot €500 + 100 FSDisco Party (50 per dag)€115 dagen
2e storting80% tot €1.500 + 75 FSElvis Frog in Vegas€57 dagen
3e storting70% tot €2.000—€57 dagen
4e storting60% tot €1.000 + 50 FSMajestic Wild Cash x9990€57 dagen
5e storting40% tot €1.000 + 75 FSBonanza Billion (25 + 50)€57 dagen
High roller125% tot €3.000 + 125 FS, vanaf €500Disco Party (50 + 75)€107 dagen
Live casino100% tot €1.000—€57 dagen

Bron: bonusreglement Spinalto (stand oktober 2026). Inzetvereiste x40 op het bonusbedrag, live-bonus x15. Maximale winst per free-spinsbonus €150 (high roller €500).

Twee aanbiedingen zijn een alternatief voor de gewone eerste storting. De high-rollerbonus (125% tot €3.000 + 125 FS) geldt vanaf een storting van €500. Wie vooral aan de live-tafels speelt, kiest de live-casinobonus (100% tot €1.000) met een veel lagere inzetvereiste van x15. Let op: je kiest één pakket — slots óf live. Zodra je er een activeert, vervalt het andere.

Inzetvereisten en voorwaarden — wat er echt in het reglement staat

Elke stortingsbonus moet 40 keer worden ingezet voordat je het bonusgeld kunt opnemen (live-bonus: 15 keer). Niet elk spel telt even zwaar mee: slots tellen voor 100%, live casino voor 10% en tafelspellen en videopoker voor 0%. Slotbonussen speel je bovendien alleen vrij in de categorie Bonus Friendly; jackpotspellen zijn uitgesloten zolang de bonus loopt.

De belangrijkste spelregels: maximaal €5 per spin of inzet (bij de eerste stortingsbonus €1, bij de high roller €10), één actieve bonus tegelijk, en na het vrijspelen kun je maximaal 10 keer het bonusbedrag opnemen. Vraag je een uitbetaling aan terwijl er nog een bonus actief is, dan vervallen de bonus en het bonussaldo. Een bonus is dus een extra kans met voorwaarden — geen gratis geld.

Spinalto bonus zonder storting: 20 free spins of €5 freebet

Spinalto heeft op dit moment een bonus zonder storting voor volgers op social media: 20 free spins of een freebet van €5. Je volgt Spinalto op Instagram (@spinalto) of Telegram en vraagt de bonus op via de actiepagina in je account.

De voorwaarden zijn strenger dan bij stortingsbonussen: alleen inzetten met bonusgeld tellen mee, de maximale winst is €50 en om die winst op te nemen moet je eerst minstens één echte storting doen. Je hebt 7 dagen om de bonus vrij te spelen. Zie het als een gratis kennismaking met het casino, niet als een manier om zonder storting geld op te nemen.

Spinalto promotiecode of bonuscode: heb je die nodig?

Voor het welkomstpakket heb je geen bonuscode nodig: je activeert de bonus in je profiel en stort daarna. Op de promotiepagina van Spinalto staat wel een veld „Heb je een promotiecode?” — dat is bedoeld voor tijdelijke acties, die via de nieuwsbrief, social media of de VIP-manager worden verspreid.

Er bestaat geen vaste openbare Spinalto-promotiecode. Sites die een „exclusieve code” beloven die meer geeft dan het officiële pakket, kloppen meestal niet. Wij noemen hier alleen wat er echt op de site van Spinalto staat.

Reload-bonussen: cashback, rakeback en wekelijkse acties

Cashback krijg je dagelijks om 00:00 UTC op je netto verlies met echt geld — zonder inzetvereiste. Het percentage hangt af van je VIP-niveau: 5% vanaf Club Grid tot 15% op het hoogste niveau. Voorwaarden: minimaal €10 cashback, je saldo moet onder €10 liggen en je moet de cashback binnen een dag activeren in het bonusgedeelte.

Rakeback start vanaf het niveau Volt Class 1 met 1% en loopt op tot 5%. Het wordt na elke speelsessie op je echte saldo gezet, is direct opneembaar en verloopt niet. Daarnaast zijn er een weekend live-bonus van 25% tot €600 en een midweek-bonus van 100 free spins voor slots. Alle niveaus staan in het VIP-programma.

Toernooien en tijdelijke acties

Spinalto organiseert doorlopend slottoernooien met een ranglijst — volgens het casino doen er meer dan 10.000 spelers mee en gaat er maandelijks meer dan €1 miljoen aan prijzen om. De toernooien wisselen elke paar weken van naam en thema (zoals Spinferno of Big Sunday Blast). Daarnaast zijn er seizoensacties met dagelijkse bonussen en speciale spelcollecties.

Toernooiprijzen tellen mee voor de algemene limiet op bonuswinst van €10.000. Bekijk de actuele lijst in het account, want de acties veranderen vaak.

Free spins goed benutten

De 300 free spins van het welkomstpakket worden niet in één keer bijgeschreven: bij de eerste storting 50 per dag op Disco Party, bij de andere stortingen op slots van BGaming zoals Elvis Frog in Vegas, Majestic Wild Cash x9990 en Bonanza Billion. De winst uit free spins komt als bonussaldo op je account, valt onder dezelfde inzetvereiste en is begrensd op €150 per bonus.

Praktisch: speel ze binnen de geldigheid (7 tot 15 dagen) en plan je stortingen zo dat je niet twee bonussen tegelijk nodig hebt — er kan er maar één actief zijn. Meer over de slots lees je op de slotspagina.

Veelgemaakte fouten met de bonus vermijden

Uitbetalingen stranden bijna altijd op dezelfde punten: de bonus pas ná het storten activeren, de maximale inzet van €5 overschrijden, een inzet boven 10% van het bonusbedrag plaatsen, of wachten tot de termijn verlopen is. Ook let Spinalto op meerdere accounts per huishouden of IP-adres, en noemt het reglement het gebruik van een VPN uitdrukkelijk als bonusmisbruik.

Ons advies: beslis vóór het storten of je met of zonder bonus speelt. Wie vooral wil uitbetalen, speelt vaak beter zonder bonus en profiteert van de cashback en rakeback, die geen inzetvereiste hebben. Een totaaloverzicht van het casino vind je op de startpagina.

Speel nu

Veelgestelde vragen

Hoe hoog is de Spinalto welkomstbonus?
Tot €6.000 + 300 free spins, verdeeld over vijf stortingen: 100% tot €500 + 100 FS, 80% tot €1.500 + 75 FS, 70% tot €2.000, 60% tot €1.000 + 50 FS en 40% tot €1.000 + 75 FS. Als alternatief zijn er een high-rollerbonus (125% tot €3.000 + 125 FS) en een live-casinobonus (100% tot €1.000).
Hoe hoog is de inzetvereiste bij Spinalto?
De stortingsbonussen hebben een inzetvereiste van x40 op het bonusbedrag, de live-casinobonus x15. Slots tellen voor 100%, live casino voor 10% en tafelspellen voor 0%. De maximale inzet tijdens het vrijspelen is €5.
Heeft Spinalto een bonus zonder storting?
Ja. Volgers op social media kunnen 20 free spins of een freebet van €5 krijgen. De maximale winst is €50 en om die op te nemen moet je eerst één echte storting doen.
Heb ik een Spinalto promotiecode nodig?
Nee, niet voor het welkomstpakket — dat activeer je in je profiel vóór het storten. Het codeveld op de site is voor tijdelijke acties die Spinalto zelf verspreidt.
Wat is de bonus bij de tweede storting?
80% tot €1.500 plus 75 free spins, vanaf een storting van €20, met een inzetvereiste van x40 en 7 dagen geldigheid.
Hoe werkt de cashback bij Spinalto?
Dagelijks om 00:00 UTC krijg je 5% tot 15% van je netto verlies terug, afhankelijk van je VIP-niveau. De cashback heeft geen inzetvereiste, maar moet binnen een dag worden geactiveerd.
Wat is rakeback?
Een percentage van je inzet (1% tot 5% vanaf VIP-niveau Volt Class) dat na elke sessie als echt geld op je saldo komt. Zonder inzetvereiste en zonder vervaldatum.
Op welke slots gelden de free spins?
Op slots van BGaming: Disco Party (eerste storting en high roller), Elvis Frog in Vegas (tweede), Majestic Wild Cash x9990 (vierde) en Bonanza Billion (vijfde).